تجلیل از متخصصین و پرسنل مرکز درمان ناباروری

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش، مراسم تجلیل از متخصصین، پرسنل مرکز درمان ناباروری الزهرا سلام الله علیه گراش در مرکز پیشگیری از سرطان برگزار شد.

در این مراسم که به همت بانی خیر مرکز برگزار شده بود، دکتر منوچهر حیدری معاون درمان دانشکده علوم پزشکی ضمن تبریک تولد اولین نوزاد IVF در این مرکز  از تمامی مسوولین و پرسنل این مرکز بویژه بانی خیر این مرکز قدردانی کرد.

دکتر مهدی محسن زاده رییس مرکز درمان ناباروری الزهرا سلام الله علیه گراش نیز ضمن قدردانی از زحمات خیّر بزرگوار و نماینده ایشان و نیز دکتر یونسی و دیگر متخصصین و پرسنل این مرکز، تولد اولین نوزاد IVF در این مرکز را گامی بسیار بزرگ برای اثبات شعار “گراش، قطب درمان منطقه” برشمرد.

رییس مرکز درمان ناباروری گراش در ادامه افزود: خبر تولد این نوزاد که از طریق رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد بسیاری از مراکز تماس گرفتند و ابراز خوشحالی کردند و این موفقیت را تبریک گفتند. وی تصریح کرد: روز اول افتتاح با جمعیت زیادی برای مراجعه روبرو شدیم که از شب قبل در آنجا حضور داشتند و در آن زمان فکر میکردیم شاید این ازدحام بخاطر روز اول باشد ولی مراجعه به این مرکز همچنان با استقبال زیادی روبرو است  و  تعداد ۱۳۲۷ نفر در نوبت ویزیت اول هستند.

دکتر محسن زاده تاکید کرد: تمام استانداردهایی که در مراکز معتبر درمان ناباروری در کشور رعایت می شود، در گراش نیز رعایت می شود و همه چیز بر اساس استاندارد است.

محسن زاده در ادامه گفت: خبر خوش دیگر این است که در این مرکز تعدا ۲۳ نفر دیگر از طریق IVF حامله هستند که ان شالله و به لطف خدا شاهده تولد آنان نیز خواهیم بود.

رییس مرکز درمان ناباروری افزود: راه اندازی این مرکز کار بسیار سنگین و بزرگی بود  و این موفقیت جز با همدلی و تلاش همه دوستان امکان پذیر نبود . وی از تلاش های دکتر بهمنی نیز در پیگیری جهت راه اندازی این مرکز و خیرین و نماینده خیّر قدردانی کرد.

دکتر محسن زاده درباره ی هزینه های درمان در این مرکز نیز گفت: یکی از امتیازات مرکز درمان ناباروری الزهرا سلام الله علیها شهرستان گراش، دولتی بودن آن است و در استان حتی در مرکز استان نیز مرکز درمان ناباروری دولتی وجود ندارد.

در ادامه جلسه یعقوب سعادت نماینده خیّر نیز با بیان اینکه برای راه اندازی این مرکز راه پر پیچ و خمی را پیموده ایم از همه متخصصین و پرسنل این مرکز قدردانی کرد.

در پایان جلسه هدایایی از سوی بانی خیر به متخصصین، پرسنل و عوامل اجرایی و مدیریتی این مرکز اهداء شد و سپس کیک تولد اولین نوزاد IVF با حضور پدر این نوزاد برش زده شد.(تصویر پدر این نوزاد (فاطمه خانم) منتشر نمیشود)