وزیر بهداشت، درگذشت شیخ احمد انصاری گراشی را تسلیت گفت

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش، دکتر سید حسن هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، با صدور پیامی، درگذشت خیّر نام اشنای ایران اسلامی، مرحوم حاج شیخ احمد انصاری گراشی را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

انالله و انا الیه راجعون

خبر عروج ملکوتی شخصیت و ارسته ی خیراندیش و نیکوکار، جناب آقای حاج شیخ احمد انصاری، موجب تاسف و تاثر گردید.

درود و رحمت و غفران خدا بر آن انسان وارسته ای که با بذل و بخشش مال خویش و با نام مبارک ائمه اطهار سلام الله علیهما، گام در مسیر خدمت به انسانها گذاشت.

ساخت و تجهیز مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی علیه السلام شهرستان گراش، دانشکده علوم پزشکی گراش و نیز ساخت ده ها مسجد و حسینیه و مراکز دیگر در سراسر کشور با توجه به نیاز هر منطقه، گوشه ای از خدمات این بزرگ مرد فرزانه بود.

 روح پاک ان عزیز از دست رفته با محمد و آل محمد محشور باد که هر چه بنا کرد را با نام مبارک معصومین علیهما السلام مزین ساخت بی آنکه نامی از خویش را حتی در گوشه ای از بنا به نگارش در آورد.

صلوات و سلام خدا و ملائکه بر آن انسان با اخلاص که در تواضع و فروتنی زبانزد عام و خاص بود.

اینجانب ضمن عرض تسلیت عروج این خیّر پیشکسوت به خانواده محترم و مکرم انصاری،  مردم شریف شهرستان گراش و تمامی کسانی که در سراسر کشور از خدمات این مرحوم بهره مند شده اند و ضمن آرزوی علو درجات برای این انسان پاک سیرت، دوام و استمرار توفیق راه آن بزرگ مرد را توسط فرزندان بزرگوار ایشان از خداوند خواستارم.

دکتر سید حسن هاشمی

وزیر بهداشت درمان و اموزش پزشکی