گزارش تصویری بازدید دکتر حسین زاده از پروژه های علوم پزشکی گراش

دکتر حسین حسین زاده نماینده مردم شهرستان های لار، خنج ، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی، ضمن بازدید از پروژه های در حال ساخت دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش، با هیات رییسه و جمعی از خیرین تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی ، دکتر حسین زاده، روز سه شنبه، دهم فروردین، از «بخش رادیوتراپی» و «پروژه عظیم کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مولی الموحدین (ع)» در بیمارستان گراش، «همراه سرای خیّر ساز بیماران» واقع در بلوار شهدا، و «پروژه های خیّرساز دیالیز، انتقال خون و اورژانس ۱۱۵»، واقع در ضلع غربی دانشکده علوم پزشکی، «محل احداث سالن ورزشی» و «ساختمان نیمه تمام آزمایشگاه علوم پزشکی» واقع در دانشکده علوم پزشکی بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه ها قرار گرفت.

 

در این بازدیدها، دکتر احمدعبدالهی رییس دانشکده علوم پزشکی، دکتر مهدی محسن زاده معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر سیدجواد محقق معاون درمان و مهندس قاسمعلی وقارفرد نماینده خیّر، محمد منفرد مدیر عامل مجمع خیرین سلامت شهرستان، گزارشی از پیشرفت پروژها، موانع و مشکلات موجود ارائه دادند.

 

نشست و تشکیل جلسه با اعضا هیات رییسه و برخی نمایندگان خیرین در سالن کنفرانس دانشکده علوم پزشکی، از دیگر برنامه های دکتر حسین زاده بود.

دکتر حسین زاده در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش های کادر بهداشت و درمان در همه گیری کرونا و ابراز خرسندی از فعالیت های علوم پزشکی گراش در حوزه های مختلف گفت: تلاش های شبانه روزی مجموعه علوم پزشکی و کادر بهداشت و درمان در این مدت همه گیری بیماری کرونا و انجام کارهای بزرگ در زمینه های مختلف قابل تحسین و تقدیر است. وی افزود: در حوزه درمان ، شهرستان گراش همواره مورد توجه مردم بوده و کارهای بسیار خوبی انجام شده و در حال انجام است.

 

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: نقش پررنگ خیرین عزیز در این حوزه ها و نگاه ویژه این عزیزان به حوزه بهداشت و درمان بر هیچ کس پوشیده نیست و اگر امروز گراش پیشرفت های خوبی در این حوزه ها دارد مرهون حمایت های همیشگی خیرین عزیز است و ما همیشه در برابر این عزیزان احساس شرمندگی می کنیم.

دکتر حسین زاده گفت: در همه جا اختلاف سلیقه وجود دارد و در سال جدید همه موظفیم با هم افزایی و وحدت بیشتر و دوری از سوء تفاهم ها، برای پیشرفت در تمام زمینه ها قدم برداریم.

دکتر احمد عبدالهی رییس دانشکده علوم پزشکی گراش نیز در این جلسه، از اهتمام و دغدغه ی  دکتر حسین زاده نسبت به مجموعه علوم پزشکی قدردانی کرد .

 

[wpdiscuz_comments]
1
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x