نظارت های بهداشتی همچنان ادامه دارد

بر اساس رسالت معاونت بهداشت، کارشناســان این معاونت بصـورت شبانه روزی بر اجرای صحیح پروتکل های بهداشتی توسط اصناف نظارت می کنند و این نظارت ها در تعطیلات نیز ادامه دارد.

 

به گزارش روابط عمومی ، مهندس علیرضا مساح، معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی گراش درباره نظارت های بهداشتی بر اصناف گفت: بر اساس رسالت معاونت بهداشت، کارشناســان این معاونت بصـورت شبانه روزی با حضور در فروشگاه ها،فست فودی ها، کبابی ها، نانــوایی ها، قصابی ها، آرایشگاهها و دیگر اصناف، بر اجرای صحیح پروتکل های بهداشتی نظارت می کنند و این نظارت ها در تعطیلات نیز ادامه دارد.

 

مساح در ادامه افزود: برخی بازدیدها نیز بصورت مشترک توسط معاونت بهداشت، اتاق اصناف، ناحیه مقاومت بسیج انجام می شود و نظارت بر مطب پزشکان نیز بصورت مشترک با کارشناسان معاونت درمان صورت می گیرد.

 

وی افزود: با توجه به اولویت سلامت مردم در روزهای شیوع کرونا، این نظارت ها حتی در ایام تعطیل نیز ادامه دارد.

 

معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی گراش ضمن قدردانی از همکاری اصناف در رعایت پروتکل های بهداشتی گفت:« با وجود جهش های این ویروس و تغییراتی که رخ داده است ،  باید بدانیم پیشگیری از ابتلای به این ویروس ، دقیقا همان رعایت پروتکل های همیشگی یعنی استفاده مداوم از ماسک، شستشوی صحیح دست ها، حفظ رعایت فاصله گذاری اجتماعی و لغو تجمعات است.»

 

[wpdiscuz_comments]
1
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x