افزایش  تخت های NICU از ۵ تخت به ۱۱ تخت

دکتر محمد رادفر رئیس مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی علیه السلام گراش از راه اندازی و شروع به کار بخش NICU بیمارستان گراش خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش، محمد رادفر در این باره گفت : بخش قدیم NICU ، پنج تخت بستری داشت و با توجه به ورودی بالای زایشگاه گراش از شهرستان‌ها و استان‌های همجوار، بیشتر مواقع مجبور بودیم تخت اضافه کنیم و این خود باعث محدودیت هایی می شد و یا گاهی مجبور به اعزام این نوزادان به دیگر مراکز بودیم و این اعزام نوزادان نیز مشکلاتی زیادی برای خانواده هایشان در پی داشت که  خوشبختانه با راه‌اندازی بخش جدید، این  مشکلات حل شده است.

 

 رئیس مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی علیه السلام ای گراش در ادامه گفت:« بخش جدید در مساحت ۴۵۰ متر مربع و دارای ۱۱ تخت بستری و به ارزشِ روز سه میلیارد تومان ساخته شده است و علاوه بر تجهیزاتی که از بخش قدیم NICU به بخش جدید منتقل شد،  حدود دو میلیارد تومان هم تجهیزات جدید و به روز تر خریداری شده است که از مجموع ۵ میلیارد تومان، بخش اعظمی از آن را خیرین گراش تامین کرده‌اند.

 

 وی افزود:« قطعاً شاهد ارائه خدمات با کیفیت تر به نوزادان خواهیم بود، ضمن اینکه شرایط کاری بهتری هم برای پرسنل این بخش فراهم شده است.»

 

 

[wpdiscuz_comments]
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x