رتبه اول دانشکده گراش در مجموع تست های انجام شده  PCR  و فوری

دانشکده علوم پزشکی گراش، «رتبه ی اول» در مجموع تست های انجام شده فوری و PCR را به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در بین تمام دانشگاههای علوم‌پزشکی کشور بدست آورد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ، مهندس علیرضا مساح معاون بهداشت دانشکده علوم‌پزشکی گراش در این باره گفت: بر اساس اعلام وزارت بهداشت، دانشکده علوم‌ پزشکی گراش در رتبه بندی های انجام شده توانست رتبه ی اول در مجموع تست های انجام شده فوری و PCR را به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در بین تمام دانشگاههای علوم‌پزشکی کشور بدست آورد.

 

وی افزود : دانشکده علوم ‌پزشکی گراش در تعداد تست های فوری انجام شده توسط تیم های رهگیری به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت رتبه ی سوم، و در شناسایی موارد مثبت از طریق تست فوری و‌ PCR رتبه چهارم  ، و در تعداد افراد در معرض تماس نزدیک رهگیری شده نیز رتبه ی هشتم در کشور را در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی بدست آورد که نشان از پیگیری و‌ دقت عمل مجموعه علوم‌پزشکی گراش در بیماریابی و ‌مدیریت صحیح و اصولی این بیماری است .

 

معاون بهداشت دانشکده گراش این موفقیت را مدیون تلاش های شبانه روزی کادر بهداشت و‌ درمان،  بویژه همکاران پرتلاش معاونت بهداشت دانست و گفت: مردم شهرستان نیز در این مدت همکاری های بسیار خوبی با مجموعه علوم پزشکی گراش داشتند و امیدواریم تا شکست و ریشه کنی کامل این ویروس ، همچنان این همکاری ها ادامه داشته باشد تا شاهد خیز مجدد بیماری نباشیم.

 

دکتر احمد عبدالهی، رییس دانشکده علوم‌پزشکی گراش نیز این موفقیت ارزشمند را به کادر خستگی ناپذیر بهداشت و‌ درمان گراش تبریک گفت و همه ی مردم را به رعایت جدی اصول پیشگیرانه توصیه کرد.

 

 

[wpdiscuz_comments]
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x