پیام تسلیت رییس علوم پزشکی گراش

در پی شهادت سردار سپاه اسلام “شهید حاج قاسم سلیمانی”، دکتر احمد عبدالهی رییس دانشکده علوم پزشکی گراش در پیامی شهادت این سردار رشید اسلام را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ

خبر شهادت فرمانده شجاع و دلیر سپاه اسلام و ایران ، “سردار شهید حاج قاسم سلیمانی” به دست جنایتکاران آمریکایی، ملت ایران و تمام آزادیخواهان و دلبستگان مقاومت را داغدار ، و قلب رهبر معظم و معزز انقلاب را جریحه دار کرد.

یقینا “حاج قاسم” اَجر یک عمر مجاهدت خالصانه ی خود را گرفت و امروز به آرزوی دیرینه خود رسید. امروز او میهمان اهل بیت علیهماالسلام و شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم است و ما داغدار آن سردار آسمانی.

دشمنان اسلام بدانند با به شهادت رساندن این فرمانده رشید اسلام، عزم ملت ایران برای مبارزه با تروریسم صد چندان برابر خواهد شد و از دشمنان انتقام سختی را خواهند گرفت و این را نیز دشمنان بدانند “پرچم مقاومت” هیچگاه بر زمین نخواهد افتاد و این ملت شجاع تا ریشه کنی تروریسم تا آخرین نفس خواهد ایستاد.

 اینجانب شهادت “سردار سلیمانی” و “شهدای همراهش” در این جنایت تروریستی را به محضر رهبر معظم و معزز انقلاب و ملت عزیز ایران تبریک و تسلیت می گویم و ادامه ی راه با عزّت و عُلوّ درجات این شهید عزیز را از خدواند بزرگ خواستارم.

دکتر احمد عبدالهی
رییس دانشکده علوم پزشکی گراش

 

[wpdiscuz_comments]
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x