پیام رییس دانشکده علوم پزشکی گراش بمناسبت آغاز سال تحصیلی

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش، دکتر احمد عبدالهی رییس دانشکده علوم پزشکی در پیامی آغاز سال تحصیلی را به دانشجویان تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یکم مهرماه شروع فصل علم آموزی ، را به پذیرفته شدگان در دانشگاهها بویژه پذیرفته شدگان در دانشکده علوم پزشکی گراش و نیز دانشجویان در حال تحصیل تبریک می گویم و مقدم این عزیزان را به شهرستان گراش گرامی میدارم.

اینجانب به عنوان عضوی از جامعه دانشگاهی از شما دانشجویان عزیزی که در دانشکده علوم پزشکی پذیرفته و یا درحال تحصیل هستید میخواهم که در مسیر سلامت جامعه و خدمت به خلق کمر همت ببندید و  در این مسیر با تلاش و کوشش و توکل بر خداوند گام بردارید زیرا هر کس به خداوند توکل کند خداوند او را کفایت می کند و هر کس خداوند او را کفایت کند ، پیروز است .

شما دانشجویان عزیز که امروز افتخار این کشور اسلامی هستید، با تلاش و کوشش و تحصیل خود میتوانید افراد بسیار مهم برای پیشرفت های این کشور باشید و ما بر این باوریم که شما جوانان  به قله های رفیع علمی دنیا صعود خواهید کرد و به فضل خداوند نام ایران اسلامی را به عنوان کشور پیشرفته از نظرعلمی پر آوزاه خواهید کرد.

در پایان فرا رسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و اصحاب باوفایش را به شما دانشجویان تسلیت می گویم  و همه را بهره گیری از معنویات مجالس عزاداری توصیه میکنم و هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای عزیز را نیز گرامی میدارم .

دکتر احمد عبدالهی

رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش