در آستانه سال نو، دکتر بهمنی از اورژانس 115 و بخش های بیمارستان بازدید کرد

دکتر بهمنی رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش در آخرین ساعات عصر آخرین روز سال به منظور بررسی وضعیت و نحوه خدمت رسانی به مردم  و مسافرین نوروزی از اورژانس 115 و بخش های مختلف بیمارستان امیرالمومنین علی (ع) گراش بازدید کرد.

bazdid1

رییس دانشکده علوم پزشکی گراش از ابتدای این بازدید در ایستگاه سلامت اورژانس 115 که در مدخل ورودی شهر گراش برپا شده بود حضور یافت و در جریان کار این ایستگاه و نحوه خدمت رسانی به مسافرین نورزوی قرار گرفت.

سپس با حضور در اوژانس 115 شهرستان گراش ، به بررسی وضعیت تماس ها، سرعت عمل نیروهای اورژانس و مراحل عملیات آنان پرداخت.

bazdid2 bazdid4

دکتر بهمنی در گفتگو با نیروهای مستقر در ایستگاه سلامت و پایگاه اورژانس 115، کار آنان را بسیار با ارزش دانست و گفت: تمام تلاش شما این باشد که در صورت بروز مشکل، بهترین، سریعترین و بیشترین خدمات را به مردم شهرستان و منطقه و بخصوص مهمانان نوروزی ارائه کنید و امیدوارم که در این ایام  برای هیچ کس مشکلی پیش نیاید.

bazdid4 bazdid5

وی سپس در بخش های اورژانس ، پذیرش ، ایستگاه های پرستاری و بخش داخلی بیمارستان امیرالمومنین علی (ع) حضور یافت و ضمن اطلاع از شیفت های مستقر و نحوه ارائه خدمت این بخش ها به مردم، برای کادر  پزشکی ، پرستاری و همه ی کارکنان بیمارستان سالی پربرکت را آرزو کرد.

bazdid7jpg  bazdid6

دکتر بهمنی  به عیادت تعدادی از بیماران رفت  و با آنان درباره چکونگی برخورد کادر درمانی و نوع رسیدگی و خدمت دهی به بیماران، گفتگو کرد که همراهان بیماران از تلاش های پرسنل بیمارستان تشکر کردند و رضایت کامل خود را اعلام داشتند.

bazdid8bazdid7

در آخرین مرحله از این بازدیدها که 2 ساعت به طول انجامید ، رییس دانشکده علوم پزشکی گراش با نیروهای مستقر اورژانس 115 در محور گراش-لار دیدار کرد و از تلاش های آنان قدردانی کرد.

وی در پایان این بازدیدها در گفتگو با روابط عمومی علوم پزشکی گراش گفت: بحمدالله نیروهای اورژانس 115 و کادر درمانی بیمارستان امیرالمومنین علی (ع) در آمادگی کامل به سر می برند و ما باید سعی کنیم نقاط ضعف موجود را برطرف کنیم تا بتوانیم خدمات خوب و در شان مردم به آنان ارائه دهیم.

bazdid10 bazdid9