آیین تجلیل از پرستاران در دانشکده علوم پزشکی گراش برگزار شد

آیین تجلیل از پرستاران با حضور امام جمعه، مسوولین علوم پزشکی ، خیرین، معتمدین و خانواده پرستاران در دانشکده علوم پزشکی گراش برگزار شد.

دکتر بهمنی در این مراسم ضمن تبریک روز پرستار گفت: نام گذاری روز میلاد بزرگترین پرستار عالم حضرت زینب کبری(س) به نام روز پرستار یک توفیق و افتخار بزرگی است برای پرستاران و باید از رفتار، صبر و سعه صدر این بزرگوار الگو برداری کنیم.

jashn1

وی با اشاره به طرح موفق تحول نظام سلامت کشور افزود: نقش پرستاران در این طرح یک نقش کلیدی و موثر است که توانسته اند با تحمل سختی ها ی موجود در بحث کمبود نیرو همچنان با اشتیاق کار کنند و موجب موفقیت این طرح در کشور شوند .

دکتر میرزا خلیل بهمنی اضهار داشت: امیدواریم در سال 94 شاهد تحولات خوبی در بحث پرستاری باشیم که پرستاران با انگیزه بهتری به کار خود ادامه دهند و این تحولات از هم اکنون نیز در کشور شروع شده است .

دکتر بهمنی تصریح کرد: به زودی تعدادی پرستار به مجموعه بیمارستان اضافه خواهند شد و کمبود نیرو تا حدی جبران می شود.

رییس علوم پزشکی گراش در ادامه افزود: جشن روز پرستار فرصتی است که پرستاران مشکلات خود را بیان کنند و رفع مشکلات در حد توان را وظیفه خود میدانیم و قطعا هر جا بتوانیم مشکلی را رفع کنیم باعث افتخار ماست. وی افزود: ما باید با بیان مسائل موجود ، نقاط ضعف ها را برطرف و نقاط قوت را تقویت کنیم.

jashn2

در ادامه مراسم امام جمعه گراش نیز ضمن تبریک روز پرستار گفت: شما پرستاران با سعه صدر و صبر و حوصله مرهم آلام بیماران هستید . حجه الاسلام و المسلمین حسینی گفت: همیشه به بیماران امید بدهید و همیشه فال نیک بزنید که این روحیه خود باعث امیدواری بیمار می شود و موجب شادی و خوشحالی و بهبود آنان است.وی در ادامه از زحمات پرستاران در عرصه سلامت تشکر کرد.

jashn4

دکتر گلستان رییس بیمارستان امیرالمومنین علی (ع) گراش نیز ضمن تبریک روز پرستار، از فداکاری و از خود گذشتگی پرستاران با وجود مشکلات موجود و نقش آنان در اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت تشکر کرد و برای همه ی پرستاران آرزوی موفقیت کرد.

در مراسم تجلیل، از پرستاران عضو خانواده شهدا و ایثارگر علوم پزشکی ، پرستاران نمونه شهرستان، پرستاران نمونه مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین (ع) و مسوولین بخش های مختلف بیمارستان تقدیر شد.

jashn6 jashn3

در پایان مراسم ، از دکتر بهمنی به عنوان پژوهشگر برتر در بخش اساتید علوم پزشکی تجلیل و لوح سپاس توسط امام جمعه گراش به وی اهدا شد.

پس از برگزاری مراسم ، مهمانان و مدعوین در مسجد دانشکده علوم پزشکی نماز جماعت مغرب و عشا را اقامه کردند و در پایان در مراسم ضیافت شام شرکت کردند.

jashn5