بازدید سرزده فرماندار، از مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی(ع)

اصغر فرودی فرماندار شهرستان گراش صبح امروز شنبه ۹ آذر ماه به صورت سر زده  از مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی(ع) بازدید کرد. 
 
 به گزارش روابط عمومی معاونت درمان در این بازدید ، فرماندار گراش با حضور در بخش های مختلف بیمارستان از جمله آنژیوگرافی، Post آنژیوگرافی،  جراحی قلب باز و بخش LDR حضور یافت و ضمن عیادت از بیماران بستری، از نزدیک در جریان چگونگی ارایه خدمات در این بخشها قرار گرفت.
 
دکتر محقق معاون درمان دانشکده علوم پزشکی گراش در این بازدید در خصوص روند ارائه خدمات درمانی به بیماران و همچنین خدمات خاصی  از جمله : آنژیوگرافی، جراحی قلب باز و … که منحصرا در این بیمارستان و تنها در جنوب استان فارس و در شهر گراش انجام میشود گزارشی را ارائه داد.
 
فرماندار گراش در این بازدید با تاکید بر لزوم خدمات‌رسانی مطلوب و ایجاد رضایت‌مندی در حوزه سلامت، خواستار ارائه بهترین خدمات درمانی به مراجعه کنندگان  از سوی این مرکز درمانی شد.
 
وی در پایان با تاکید برامید آفرینی در جامعه اضافه کرد : در این برهه زمانی همه مسئولین وظیفه دارند با  ایجاد نشاط و امیدآفرینی در جامعه، در جهت رفع مشکلات مردم گام های مؤثر بردارند و  با تقدیر و تشکر از پرسنل و مسئولین این مرکز درمانی خواستار تدوام این خدمات ارزنده و خاص شد.