همایش پیاده روی همگانی به مناسبت هفته سلامت مردان برگزار شد+ تصویر

به مناسبت هفته سلامت مردان (۱ الی ۷ اسفندماه) با شعار “مردان فعال تر، مردان سالم تر” همایش پیاده روی همگانی با حضور رییس و پرسنل مجموعه دانشکده علوم پزشکی و جمع زیادی از شهروندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، این همایش که به همت معاونت بهداشت، معاونت اجتماعی، فرمانداری، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج، آموزش و پرورش، پلیس راهور و نیروی انتظامی، اداره ورزش و جوانان، مرکز فوریت های پزشکی، کمیته امداد و هلال احمر از مسیر پارک لاله تا استادیوم ورزشی برگزار شد.

دکتر احمد عبدالهی حضور پرشور مردم در همایش‌های همگانی را نشان دهنده اهمیت ورزش در زندگی مردم عنوان کرده و افزود: افزایش سرانه سلامت و کمتر شدن هزینه درمان بخشی از اھدافی است که می‌توان با توجه بیشتر به ورزش همگانی به آن دست پیدا کرد.

مهندس علیرضا مساح معاون فنی و اجرایی معاونت بهداشت با اشاره به اینکه فقط ۴۰ درصد مردان جامعه تحرک بدنی کافی دارند افزود: « این همایش با هدف ترویج فعالیت بدنی، اطلاع رسانی و حساس سازی گروه های مختلف به خصوص مردان برگزار شد.

در پایان همایش به شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی (دو دستگاه دوچرخه، و پکیج های ورزشی) اهدا شد.

جوایز با مشارکت مجمع خیرین سلامت، موسسه فرهنگی ورزشی آبشار اندیشه، اداره ورزش و جوانان و معاونت بهداشت با همکاری معاونت اجتماعی تهیه شده بود.