“چهار افتتاح” در “دو” روز در حوزه علوم پزشکی گراش+ عکس

در پنجمین و ششمین روز از دهه فجر، مسجد علی بن ابیطالب(ع) واقع در ستاد معاونت بهداشت، زمین چمن مصنوعی واقع در دانشکده علوم پزشکی، مرکز جامع سلامت ارد و خانه بهداشت کنار زیارت با حضور مهندس لقمانی سرپرست معاونت امور هماهنگی عمرانی استانداری فارس و مسوولین شهرستان گراش افتتاح شد.

اولین پروژه: مسجد علی بن ابیطالب علیه السلام

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش، این مسجد به همت حاج علی اکبر فروزش از خیرین به نام گراش ساخته شده است. حاج عبدالکریم جعفری نماینده خیر در حاشیه ی این مراسم گفت: این مسجد با زیربنا ۲۵۵ متر مربع و با اعتباری بالغ بر نهصد میلیون تومان ساخته شده است. در این مراسم دکتر گلستان معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی، امام جمعه و فرماندار گراش سخنرانی کردند.

در آیین افتتاح مسجد علی بن ابیطالب (ع) از خیر این پروژه، نماینده خیر و پیمانکار از طرف دانشکده علوم پزشکی تجلیل شد.

 

 

دومین پروژه:  زمین چمن مصنوعی دانشکده علوم پزشکی گراش به بهره برداری رسید

دکتر مهدی محسن زاده معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی گراش در این مراسم گفت: این پروژه به مساحت ۲۶۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات دولتی به بهره برداری رسید

اصغر فرودی فرماندار گراش در آیین بهره برداری از زمین چمن مصنوعی گفت: در دهه فجر امسال قریب ۲ میلیارد تومان پروژه در حوزه بهداشت و درمان توسط دانشکده علوم پزشکی گراش به بهره برداری می‌رسد و چند طرح و پروژه دیگر قریب ۷ میلیارد تومان اعتبار آماده بهره برداری است که با حضور وزیر بهداشت و درمان به زودی افتتاح خواهد شد.

 

 

سومین پروژه : مرکز جامع سلامت ارد افتتاح شد

در آیین افتتاح مرکز جامع سلامت ارد که با حضور مهندس لقمانی  سرپرست معاونت امور هماهنگی عمرانی استانداری فارس و مسوولین شهرستان گراش برگزار شد، فرودی فرماندار گراش گفت: این پروزه در مدت زمانی کمی به بهره برداری رسید که لازم است از مسوولین علوم پزشکی گراش به دلیل پیگیری برای ساخت سریع این پروژه تشکر کنیم.

دکتر علیرضا گلستان در مراسم افتتاح مرکز جامع سلامت گفت: این مرکز شامل قسمت های مختلفی همچون اتاق پزشک، اتاق ماما، مشاوره تغذیه و روان ، بهداشت محیط تزریقات، پایگاه سلامت و داروخانه است که تا ساعت ۲۲ به مردم خدمت رسانی می کند.

دکتر مهدی محسن زاده معاون توسعه مدیریت و منابع نیز گفت: این پروژه با مساحت ۷۶۰ متر مربع و هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و سیصد میلیون تومان با مشارکت شرکت ملی نفت و دانشکده علوم پزشکی گراش ساخته شده است و سعی ما بر این بود که برای ساخت این پروزه از بهترین مصالح استفاده کنیم و در مدت زمان یکسال به بهره برداری رسید.

در این مراسم از دست اندرکاران ساخت این پروزه تقدیر شد.

 

 

 

چهارمین پروژه: خانه بهداشت کنار زیارت

در ششمین ورز از دهه فجر و در آغازین ساعت شروع کار اداری، خانه بهداشت کنار زیارت نیز با حضور مسوولین افتتاح شد.

دکتر مهدی محسن زاده ضمن تقدیر از موسسه خیریه عنیبه که در ساخت خانه های بهداشت با دانشکده همکاری می کنند گفت: این خانه بهداشت با متراژ ۷۵ متر مربع و با هزینه ای بالغ بر یکصد و پنجاه میلیون تومان  با اعتبار دولتی و مشارکت موسسه خیریه عنیبه ساخته شده است.