متن تبریک دکتر عبدالهی به مناسبت فرا رسیدن “۴۰ سالگی انقلاب” و “دهه پرفروغ فجر”

دکتر احمد عبدالهی رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش در پیامی فرا رسیدن “۴۰ سالگی انقلاب” و “دهه پرفروغ فجر” را تبریک گفت:

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جائ الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا

“پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی “حقیقتا نقطه رهایی و آزادی از طاغوت و طلیعه عزت و آزادگی ملت شریف ایران بود که به رهبری امام راحل عظیم الشان آن بزرگ مرد تاریخ رقم خورد .

برگزاری” جشن ۴۰ سالگی انقلاب” برای دشمنان قسم خورده انقلاب که از روز نخست تاکنون لحظه ای هم دست از دشمنی و کینه توزی با مردم ایران بر نداشتند سخت است و سنگین و غیرقابل باور.

انقلاب اسلامی ایران در طول این ۴۰ سال با “رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام راحل عظیم الشأن” و نیز “رهبری مقتدرانه مقتدایمان، حضرت آیت الله خامنه ای” و بصیرت ملت شریف ایران توانست از موانع و تحریم ها و چالش‌های بزرگ ایجاد شده توسط دشمنان عبور کند و با افتخار شاهد پیشرفت و ترقی در تمامی زمینه ها باشیم و امروز نیز به لطف خداوند قادر متعال شاهد برگزاری “جشن چهل سالگی انقلاب ” هستیم.

اینجانب فرارسیدن دهه پر فروغ فجر و “چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران” را به تمامی مردم همیشه در صحنه و بصیر و فهیم ایران اسلامی تبریک می گویم .

دکتر احمد عبدالهی
رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش
۱۲ بهمن ۱۳۹۷